RSS feed

Tronds kartarkiv.

På denne siden ligger det kart, løyper og veivalg fra orienteringsløp jeg har deltatt i. Datoer for gamle kart kan være litt tilfeldig

Ørkelljunga (19/11/2017)
Sunday 19 November 2017
Sverige
Javonis Cup (18/11/2017)
Saturday 18 November 2017
Kaunas, Litauen
Kom dårlig igang, vanskelig å lese 1:10000 ! For mørk grønnfarge på bushen.
Høst-Øst Polen (17/11/2017)
Friday 17 November 2017
Polen
Chernivtsi sprint (16/11/2017)
Thursday 16 November 2017
Ukraina
Enkel parksprint
Høst-Øst Chernivtsi (15/11/2017)
Wednesday 15 November 2017
Ukraina
Bra terreng, ganske bra kart og det gikk bra lenge. 9. post feilplassert, og 12.post ganske mye feilplassert.
Vinkjeller-sprint (13/11/2017)
Monday 13 November 2017
Cricova, Moldova
Tiraspol-sprint (13/11/2017)
Monday 13 November 2017
Transnistria
Buchuresti sprint (12/11/2017)
Sunday 12 November 2017
Romania
Høst Øst Bucuresti (11/11/2017)
Saturday 11 November 2017
Romania
Frostsprinten (05/11/2017)
Sunday 5 November 2017
Spikkestad, Røyken OL
Dårlig start til 1.post og dårlig første del av strekket til 6.post.
Blodslitet (21/10/2017)
Saturday 21 October 2017
Fredrikstad SK
Skumringskampen løp4 (16/10/2017)
Monday 16 October 2017
Dikemark, Asker SK
Natt
Mistet jo helt kontrollen et par steder da... På vei til 4.post så jeg nok litt lite på kompasset. Til 7.post skjønte jeg ...
En-mila del2 (15/10/2017)
Sunday 15 October 2017
Asker SK
Det må vel være lov å si at den sommerfuglen i Askers styggeste terreng ikke var så veldig gøy. Ellers gikk det greit, ble s...
En-mila, del1 (15/10/2017)
Sunday 15 October 2017
Asker SK
Sturlanatta (26/09/2017)
Tuesday 26 September 2017
Sturla
natt
Finn Skedsmos minneløp (23/09/2017)
Saturday 23 September 2017
Hadeland OL
Fellesstart. Orienteringen gikk stort sett greit bortsett fra en liten bom på 6.post, men orket ikke å holde følge i tempoet ti...
Skumringskampen løp1 (18/09/2017)
Monday 18 September 2017
Dikemark
natt
Mistet helt hodet ved 3-4 post. Først bom på 3.post, så helt feil retning ut av posten når jeg hadde funnet den. Hva jeg så s...
Drammensløpet. H60 (03/09/2017)
Sunday 3 September 2017
Sturla
Ingen formstigning fra forrige helg, men det holdt til å slå de andre Askergubbene...
KM langdistanse (26/08/2017)
Saturday 26 August 2017
Fet O-lag
Dette gikk tungt! Og så tok jeg et par dumme veivalg. Det gikk mye tid før fjerde når jeg dumpet ned i myra og så klatret opp ...
Klubbmesterskap Asker (24/08/2017)
Thursday 24 August 2017
Dikemark
Sørlandsgaloppen løp3  (08/07/2017)
Saturday 8 July 2017
LarviL/Hedrum
Det er utrolig hvor mye form som kan forsvinne på et par måneder.... trening er ferskvare så nå må jeg vel ta meg sammen.
WMOC long final M60A (29/04/2017)
Saturday 29 April 2017
Hedley Dunes, Woodhill, Auckland, New Zealand
Ganske bra til post 9, så ble det en retnings/parallellfeil til 10.post. Ikke helt kontroll til 11-12-13. Det mørkegrønne på...
WMOC long qual 2 M60 (27/04/2017)
Thursday 27 April 2017
Woodhill forest, New Zealand
Jogging
WMOC long qual M60 (26/04/2017)
Wednesday 26 April 2017
Woodhill forest, New Zealand
Tenkte jeg skulle teste hogstfeltet rett på tik 6.post, ikke særlig vellykket. Ellers disiplinert løping. (nr 3 i mitt heat)
WMOC sprint finale H60A (24/04/2017)
Monday 24 April 2017
Aukland University, New Zealand
For mange små feil, og en litt større til 18.post. Hodt likevel til 5.plass
WMOC sprint qual H60-1 (23/04/2017)
Sunday 23 April 2017
Epsom - Auckland, New Zealand
Krevende. liten bom på 4.post og større på 12.post. Stod flere steder stille for å ta ut veivalg. Holdt til seier i mitt heat.
Fiji Sigatoka sanddunes (18/04/2017)
Feil ut av 1.post. Neppe optimalt å løpe rett på mellom 4 og 5, men jeg måtte jo sjekke om karte var synfart. Hvilket det selv...
Fiji orienteering (17/04/2017)
Monday 17 April 2017
Fijian Resort, PWT, Fiji
Vanskelig noen steder når kartet ikke er tegnet etter ISSOM.... Leiting for tidlig etter 10.post, og problemer med å komme (lov...
Tropic-o day2 (10/04/2017)
Monday 10 April 2017
Nouvelle Caledonie
Nytt løp med halvåpen bush, i dag i regnvær.
Tropic-o day1 (09/04/2017)
Sunday 9 April 2017
Deama, Nouvelle Caledonie
Altfor varmt, resignerte veldig tidlig. Helt retningsvill på start så jeg måtte stå et halvt minutt i starttrekanten før jeg ...
Park-O in Aoba-no-Mori (07/04/2017)
Friday 7 April 2017
Chiba, Chiba High school, Japan
Oslo City Cup (04/04/2017)
Tuesday 4 April 2017
Brannfjell, Bækkelaget
Vestfold 2-dagers, Sandefjord (26/03/2017)
Sunday 26 March 2017
Grubsand, Sandefjord OK
Ganske dårlig flyt i starten. Skulle løpt rundt venstre til 3.post. Veldig dårlig kart ut av 10.post, stort stup manglet.
Vestfold 2-dagers, Larvik (25/03/2017)
Saturday 25 March 2017
Brunvall, Larvik OK
DSQ. Klarte av en eller annen grunn å hoppe over 11.post.